Çam Thermal Resort & Spa Convention Center

Çam Thermal Resort Ankara Kızılcahamam’da hizmet vermektedir. Otel çam ağaçları arasında muhteşem bir doğa eşliğinde misafirlerine kucak açmaktadır. Şehrin gürültüsünden kaçmak, var olan stresten bir nebze uzaklaşabilmek, oksijenli bir hava alabilmek ve her şeyden önce yenilenmek için Çam Thermal Resort iyi bir tercihtir.

Çam Thermal Resort alkolsüz olmak üzere yarım pansiyon ya da her şey dahil konseptinde bir oteldir. Toplam 256 adet olmak üzere 6 farklı oda tipine sahiptir. Otel hem sağlık hem de doğa içinde keyifli bir tatil yaşamak adına iyi bir seçimdir. Ankara’ya sadece yarım saatlik mesafede olup, İstanbul’a da 3 saat uzaklıktadır. Kızılcaham’daki termal sudan faydalanabileceğiniz tek lisanslı yerdir.

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center

Çam Thermal Resort Spa

Kızılcahamam’ın termal sularını buluşturan Çam Thermal Resort özel masaj ve spa paketleriyle alışıla gelmiş termal otellerden farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Kadın ve erkeklere özel ayrı ayrı düzenlenen spa merkezi keyifli bir tatil yapabilmenizi sağlamaktadır. Otel yalnızca bir termal otel değil, aynı zamanda spa oteli, aile oteli, çocuk dostu oteli ve engelli dostu bir oteldir. Tesisin SPA merkezi geniş bir alan üzerine kurulmuştur. Jakuzili ve havuzlu aile termal odaları da mevcut olup talep doğrultusunda misafirlerine sunuma hazırdır. Termal suyunun faydalarına gelince; romatizmal hastalıklar, kronik bel ağrıları, kadın hastalıkları, strese bağlı hastalıklar, deri hastalıkları, metabolizma hastalıkları, kireçlenme ve kemik hastalıklarına fayda göstermektedir.

Çam Thermal Resort & Spa Convention Center - vip aile odası

Çam Thermal Resort Bünyesinde Aktiviteler

Otel size yalnızca termal bir tatil fırsatı sunmaz. Bunun yanında eğlenebileceğiniz aktivitelere de sahiptir. ATV gezisi, bisiklet, jeep safari turu, doğa yürüyüşleri, voleybol, futbol, tenis, dağcılık, trambolin gibi pek çok aktivite bulabilirsiniz. Bu sayede hem termal suların hem de doğanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın