Doğa Thermal Hotel

Denizli ilinin Pamukkale ilçesinde konumlandırılan Doğa Thermal Hotel çok yönlü özelliklere sahip tesislerden birisidir. Bölge tesisi yarım pansiyon konsept içeriklerine hakim olarak balayı çiftlerine, ailelere ve çocuklu ailelere yönelik pek çok konaklama hizmeti sağlamaktadır. Otel hizmetleri genellikle ücretli ve ücretsiz aktiviteler çerçevesinde olmakla birlikte ala carte restoran, kapalı restoran bölümlerinde çok özellikli yemek seçenekleri bulunmaktadır. Bölge tesisinde açık ve kapalı yüzme havuzu olmasının yanında küçük misafirleri içinde çocuk havuzu bulunmaktadır. Aynı zamanda otelin birbirinden farklı konsept hizmetleri, belirli saatler arasında çeşitli servis olanakları ile müşterilere sunulmaktadır.

Doğa Thermal Hotel

Doğa Thermal Otel Hizmetlerinde Birçok Konsept Olanağı

Şehrin en gözde merkezinde bulunan Doğa Thermal Hotel Pamukkale’ye 5 km mesafede yer almaktadır. Müşterilerinin konaklama konforuna bağlı olarak birbirinden farklı konsept içeriklerine sahip olan otelde spa, masaj vb. hizmet aktiviteleri yer almaktadır. Oldukça güzel ve keyifli bir konaklama imkanı sunan otelin odalarında klima/split klima, küvet, tv, telefon, kablosuz internet, oda kasası vb. özellikler bulunmaktadır. Son derece özenli ve profesyonel hizmet akışına sahip olan otel tesisinde market, araç kiralama, doktor gibi olanaklar da bulunmakla birlikte talep doğrutusunda konferans – toplantı organizasyonları da sağlanabilmektedir. Aynı zamanda yaz – kış aynı derecede bulunan şifalı suları ile de keyifli bir termal tatil imkanı sunmaktadır.

Doğa Thermal Hotel - termal havuz

Çok Kapsamlı Hizmetler ile Doğa Thermal Hotel

Kurumsallık çerçevesinde hizmetler sunan Doğa Thermal Hotel şifalı kaplıca suları ile misafirlerini özenle ağırlamaktadır. Kadın ve erkek havuz alanlarını birbirinden ayrı tutan otelin kaplıca suyu 56-58 derecelik sıcaklığa sahip olmaktadır. Çok kapsamlı hizmetler sunan otel tesisi özel iç dekoru, oda tasarımları ve lezzetli yemekleri ile keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır.

Cevap bırakın