Formback Termal Hotel

Formback Termal Hotel 2005 yılında kurulmuş olup insanların ihtiyaçları doğrultusunda zaman içinde şekillenerek tam bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Bursa Hüdavendigar mevkisindedir. Yenilikçi bir vizyona sahip olan Formback Termal Hotel, Bursa’nın en dikkat çekici tesislerden birisidir.

Apart daireleriyle tam bir ev rahatlığı sunan hotel, profesyonel ekibiyle de sağlıklı, konforlu ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Hotel, standart ve deluxe odalarıyla birlikte toplamda 40 odalık bir kapasiteye sahiptir. Tüm odalar misafirlerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. Yarım pansiyon konseptine sahip hotelin açık ve kapalı restoranıyla da leziz yemeklerin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Formback Termal Hotel - oda

Formback Termal Hotel ve Oda Özellikleri 

Hotelin odaları standart ve deluxe odalar şeklinde sınıflandırılmıştır. Her iki tipte de gerekli ihtiyaçlar belirlenmiş, odalar buna göre misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Odalarda telefon, televizyon, klima, mutfak, 24 saat termal su ve wi-fi hizmeti vardır.

Termal Suyunun Faydaları

Termal suyun şifasıyla birlikte spor yapmanın önemini kavrayan hotel, sağlığın ve sporun merkezi olarak tanımlanmıştır. Aktiviteler dışında yağlı masajlar ve aromaterapi seansları da uygulanmaktadır. Selülit ve yosun masajları da dikkate değer olup müşterilerce sıklıkla tercih edilmektedir.

Formback Termal Hotel - termal havuz

Formback Termal Hotel termal suyu özellikle romatizmal ağrılarda, kronik bel ağrılarında, uzun süreli hareketsiz kalan hastalarda, nörolojik rahatsızlıklarda, felç geçiren hastaların rehabilitasyon dönemlerinde ve genel stres durumlarında etkilidir. Aynı zamanda spor yaralanmaları yaşayan kişilerde tamamlayıcı tedavi olarak yardımcı özelliği vardır. Termal suyun sıcaklığı 43 dereceye kadar çıkmaktadır. Hamam ve havuz bölümü kadın ve erkek olarak ayrılmıştır.

Güler yüzlü personeli, yemeklerinin çeşitliliği, odanın ihtiyaçlar doğrultusunda yeterlilik payı müşterilerce takdir edilen yanlarıdır. Tesisin Bursa merkezde olması da ayrı bir beğenilen özelliğidir. Temiz bir havuzu ve sakinleştirici sauna hizmeti ile sessiz, sakin ve huzurlu birkaç gün geçirilmesi rahatlatıcı özelliklerindendir.

Cevap bırakın