Grand Asya Hotel

Grand Asya Hotel Balıkesir Bandırma kıyı şeridinde olan bir tesistir. Bandırma Feribot İskelesi ve Erdek’e yakındır. Odaları son derece konforlu dizayn edilmiş olup her ihtiyaca cevap verebilecek düzeydedir. Her talebe göre oda tipleri mevcuttur. Otel genelinde wifi erişimi sağlanmaktadır. Bandırma’nın en yüksek noktasında yer alması sebebi ile çok güzel bir manzaraya sahiptir. Bu da restoranlarında yemek esnasında doyasıya yaşanan bir keyiftir. İki adet a la carte restoran vardır. Leziz kahvaltılarının ve akşam yemeklerinin yanı sıra özel günlere istinaden yapılacak organizasyonlara da cevap verebilmektedir. Roof Bar ve Lobby Bar hizmetleri de misafirlere sunuma açıktır.

Grand Asya Hotel bünyesinde toplantı salonları ve balo salonu profesyonel her girişim için cevap verebilecek derecede dizayn edilmiştir. Salonlarda talebe göre yemekli ya da yemeksiz, sadece toplantı organizasyonu şeklinde, seminerler bazında gruplar alınabilmektedir.

Grand Asya Hotel

Grand Asya Hotel ile Tatil ve Spor Bir Arada

Tatil her insanın ihtiyacı olan bir durumdur. Genellikle küçük kaçamaklar olarak nitelendirilse de içeriğinde spora dair ufak dokunuşlar da varsa kişi için inanılmaz bir değişim yaşanır. Grand Asya Hotel sahip olduğu fitness salonu ile misafirlerine dört dörtlük hizmet vermek için çalışmaktadır.

Türk kültürü içerisinde Türk Hamamları vazgeçilmez detaylar arasındadır. Otel bünyesinde de Türk Hamamı yerini almış, kadın ve erkek olmak üzere hazırlanmıştır. Otel aynı zamanda bir SPA merkezine de sahiptir ve sauna, buhar odası ve tuz odası kullanıma açıktır. Eğitimli ve profesyonel kişilerce masaj yaptırabilir, sauna da vücut yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Saunadan sonra 15 dakikalık bir buhar banyosu da yapabilirsiniz. Bunlar otelin size sunduğu ücretsiz hizmetlerdir. Özellikle SPA merkezindeki tuz odası astım ve bronşit hastaları ve nefes alma problemleri yaşayanlar için son derece etkilidir.

Grand Asya Hotel - masaj

Cevap bırakın