Güngör Ottoman Palace Thermal Resort & Spa

2010 senesinde restore edinen Güngör Ottoman Palace Hatay, Antakya bölgesinde yer alıyor. Antakya havalimanına 20 dakika mesafede bulunan otel 30.000 metrekare alanda kurulmuş olup, mimari yapısı ile dikkat çekiyor. Misafirlerine tam pansiyon konseptiyle hizmet veren Güngör Ottoman Palace birinci sınıf hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdürüyor. Tesiste bulunan iki adet restoran dışında bir adet açık bir adet de kapalı yüzme havuz bulunuyor. Tesis içinde aynı zamanda spa ve masaj hizmetleri de sunulmaktadır. Siz de bu hizmetlerden yararlanarak kaplıca termal sularının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Güngör Ottoman Palace

Güngör Ottoman Palace Termal Su Özellikleri ve Faydaları

Termal kaplıca sularının sıcaklığı 42 ila 43 derece arasında olup, kadın ve erkek açık – kapalı yüzme havuzları ile hizmet veren tesiste siz de gönlünüzce eğlenecek ve güzel vakit geçireceksiniz. Dünyada bilinen en yüksek değerlerine sahip termal kaplıca sularıyla çeşitli hastalıklarınıza çare bulabilirsiniz. Misafirlerine termal kaplıca sularından yararlanma imkanı sunan Güngör Ottoman Palace, ayrıca doğa ile iç içedir. Otel, dinlenmek isteyenler için en ideal adresler arasında yer alan otel aynı zamanda geçmişin izlerini taşıyan olağan üstü termal oteller sınıfına da giriyor.

Güngör Ottoman Palace - havuz

Termal Otel Seçiminde Konforu Tercih Edin

Sevdiklerinizle ya da tek başınıza çeşitli hastalıklara çere arayacağınız Güngör Ottoman Palace mimari yapısı ile misafirlerini büyülemeye devam ediyor. Tarihin izlerini taşıyan tesisi tercih ederek siz de güzel vakit geçirebilir ve hastalıklarınıza çare arayabilirsiniz. Konforlu ve keyifli vakit geçirmeyi vaat eden tesiste siz de unutulmaz vakit geçirebilirsiniz.

Cevap bırakın