Hedef Dağ Hotel Termal & Spa

Hedef Dağ Hotel Termal & Spa, Aydın’ın Germencik ilçesinde Aydın Dağlarının bir parçası olan Gümüş Dağı eteklerindedir. Hem termal keyfi yaşamak hem de dağların eteğinde, çam ağaçlarının tertemiz havasında dinlenmek isterseniz ideal bir yerdedir. Hem İzmir’e hem de Aydın merkeze yakın olmasıyla ulaşımı rahattır. İçerisinde tarihi bir termal hamam, erkeklere ve kadınlara özel havuzlar ve masaj imkanı da mevcuttur.

Hedef Dağ Hotel Termal & Spa

Türkiye’nin En Kaliteli Termal Sularının Yer Aldığı Otel

Şifasından faydalanabileceğiniz su, yüksek minerallidir. Nörolojik ve ortopedik rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Kireçlenme, boyun fıtığı, romatizmal hastalıklar ve çeşitli cilt hastalıkları için de faydalıdır. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan termal otelde, balneoterapi tedavisi de uygulanmaktadır. Meryem Ana Hamamı da otelin artılarından bir diğeridir. Otelin termal suları herkesi dinlendirir ve yeniler. Kısacası bu otelde sağlıklı bir tatil geçirebilir ve hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz.

Hedef Dağ Hotel Termal & Spa - kapalı havuz

Hedef Dağ Hotel Termal & Spa ile Dağların Arasında Huzuru Yakalayın

Otelde konaklayanlar orman havasında bir yürüyüş yapabilir. Hedef Dağ Hotel Termal & Spa içerisinde bir yürüyüş parkuru, teniz kortu, halı saha ve basketbol sahası bulunmaktadır. Otelin çoğu odasında sabah kuş sesleriyle mükemmel bir manzaraya bakabilirsiniz. Odalar tam donanımlı ve geniştir. Otelde kalanlar sakin, ferah ve kafa dinlenmelik bir otel olarak tarif etmektedir. Hedef Dağ Hotel Termal & Spa hem dinlenme hem de stres atma için önerilen otellerden biridir. Çocuklar için de aktiviteler mevcuttur. Yemekler size Ege lezzetlerini tanıtabilir. Kahvaltı ve akşam yemekleri beğenilmektedir. Ayrıca saat üçteki çay ve ikram saati de herkes memnun etmiştir. Otelde temizlik ve servise ayrıca önem verilmektedir. Hizmet kalitesi yüksek ve servisi hızlıdır. Çalışanlar yardımsever ve ilgilidir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Kısacası ailenizle birlikte gerçekten “kafa dinlemek” isterseniz Hedef Dağ Hotel Termal & Spa tam size göre.

Cevap bırakın