Kaya İzmir Thermal & Convention

Deniz ve doğa manzaralı lüks odaları, yeşillikler içerisinde kongre, toplantı, düğün ve davet mekanlarıyla konukseverliğini bir arada sunan Kaya İzmir Thermal & Convention, tepeden tırnağa yenilenmek isteyenler için en ideal otellerden birisidir. Kaya İzmir Thermal & Convention çam ormanlarıyla çevrelenmiş, İzmir Körfezi’ne hakim konumuyla konuklarına 5 yıldızlı, ultra lüks bir termal ve spa keyfi sunmaktadır.

Türkiye’nin en modern kaplıca ve termal kür merkezi olan Kaya İzmir; fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde, tıbbın sağladığı olanakları bol oksijen ve doğal güzelliklerle birleştirerek konuklarına ‘’iyi ve huzurlu hissetme”nin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Kaya İzmir Thermal & Convention

Kaya İzmir Thermal & Convention ile Tedavi Edilebilen Hastalıklar

Otelin şifalı suları birçok hastalığa çare olmaktadır. Bu hastalıklardan bazıları ise şöyledir:

  • Romatizmal Hastalıklar
  • Eklem Hastalıkları
  • Romatizmal Kas ve Yumuşak Doku Hastalıkları
  • Bel-Boyun Fıtık ve Ağrıları
  • Spor Sakatlıkları ve Rehabilitasyonu
  • Parafin Odaları
  • Kemik- Metabolizma Hastalıkları

Bunun yanı sıra moral, motivasyon ve kondisyon arttırma egzersiz programları ile kendinizi çok daha iyi hissedebilecek, yeniden doğuşunuza tanıklık edebileceksiniz.

Kaya İzmir Thermal & Convention - havuz

Kaya İzmir Thermal & Convention Konaklama Olanakları

Tesisin yatak ve oda ünitelerinin her türlü beklentilere uygunluğu sayesinde misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde İzmir tanzim edilmiş lüks, rahat ve konforlu tarzlarda düşünülüp tasarlanmış odaları sayesinde kategorisinin en üst seviyesinde bir hizmet vermektedir.

Tarihte Agamemnon kaplıcaları olarak geçen ve antik dönemlerden bugüne iyileştirici termal suyuyla ünlü bir kaplıca merkezi olarak kabul edilen Balçova, termal suyunun sahip olduğu zengin mineral yapısıyla birçok hastalığa şifa olmaktadır.

Güler yüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını esas alan termal kür ve fizik tedavi merkezinde 2 uzman doktor, 8 fizyoterapist, 4 elektro terapist, 1 laborant, 4 hemşire, hidroterapist ve özel otel rehabilitasyon uzmanları bulunmaktadır.

Cevap bırakın