Kuzuluk Kaplıcaları Hizmetleri ve Avantajları

Sakarya ilinin Akyazı ilçesindeki ormanlarla kaplı kuzuluk bölgesinde kurulmuş görülmeye değer bir tesistir. 90’lı yıllarda inşasına başlanan tesis milenyumun başlarında tam olarak bitirilerek hizmet almak isteyen misafirlerine sunulmuştur. Kuzuluk kaplıca evleri adı altındaki işletmelerinde daha düşük bütçeli fakat yüksek kaliteyle hizmet vermeyi hedeflemişlerdir. Çekirdek bir ailenin rahat ortamda kendi evindeymiş gibi konaklayabileceği daireler inşa etmişlerdir. Kuzuluk kaplıcaları tam kapasite olarak 5 bin kişinin hizmet alabilmesi için tasarlanmıştır. Geniş bir alanda kurulduğu için konaklayan kişi sayısı fazla olsa dahi yoğunluk yaşanmamaktadır.

Kuzuluk Kaplıcaları Hizmetleri ve Avantajları - jakuzi

Misafir odaklı tesiste sosyal aktiviteler için kurulmuş çocuk parkları, yürüyüş alanları, futbol ve basketbol sahaları, yeme içme alanları ve eğlence alanları misafirlerine ücretsiz hizmet vermektedir. Kuzuluk kaplıcaları şifalı suları sayesinde hastalarına en uygun tedavi yöntemleriyle cevap vermektedir. Bunlar;

  • Romatizmal hastalıklar,
  • Eklem ve yumuşak doku yaralanmaları,
  • Nörolojik tedaviler,
  • Beyin ve sinir cerrahi,
  • Stres etkenli rahatsızlıklar,
  • Spor yaralanmalarına,
  • Deri ve zührevi hastalıklar tedavisinde çözümler sunulmuştur.

Kuzuluk Kaplıcaları Hizmetleri ve Avantajları - termal otel

İhlas Kuzuluk Termal Hotel

Otel bünyesinde misafirlerine sunulan apart, suit ve standart odalar olmak üzere 65 oda ve 130 yataklı tesis kapasitesiyle hizmet vermektedir. 200 kişilik restorantı, 150 kişilik yemek salonu ve 300 kişilik açık yemek salonu bulunmaktadır. Ayrıca 3 adet özel termal banyosu, 2 adet özel masaj salonları ve saunası ile misafirlerine istedikleri hizmetleri sunmaktadır.

Kuzuluk Kaplıcaları her bütçeye hitap eden bu tesis sağlık turizmi adına yapılmış en seçkin işletmeler arasında yer almaktadır. Devremülk sistemi sayesinde misafirler çok kolay ödeme imkanlarına sahip olarak hem tatil hem de tedavi işlemlerini aileleri ile birlikte yapabileceklerdir. Sakarya İl merkezinden Akyazı Bölgesine ulaşım imkanları çok kolaydır ve ayrıca transfer hizmetleri sunulmaktadır.

Kuzuluk Kaplıcaları Hizmetleri ve Avantajları - özel havuz

Cevap bırakın