Mercure Hotel Bursa

Mercure Hotel Bursa oldukça hareketli bir güzergahta bulunmaktadır. Kültürpark ve Botanik Park gibi turistik yerlere ve metro ulaşım hattına oldukça yakın bir noktada yer almaktadır. Odaların konforlu olması, son model teknolojik imkanlarla donatılması, sıcak lobiler sayesinde ziyaretçilerin adeta kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri amaçlanmaktadır. Spor yapmak isteyen kişiler spa ve fitness merkezlerinde diledikleri gibi çalışabilmektedir. Termal bir havuza sahip olan otelde insanlar termal havuzlarda yüzebilme ve şifa deposu olan bu sular sayesinde kendilerini ruhen ve bedenen rahatlatabilmektedirler. Otelin profesyonel bir ekip ile çalışması da daha iyi ve kaliteli bir hizmetin sunulmasını sağlamaktadır. Spa ile fitness bölümünü kullanan ziyaretçilere cilt bakımı, vücut bakımı ve ayak bakım hizmeti de verilmektedir. Gece hayatına ağırlık veren ziyaretçiler de düşünülerek otel bünyesinde gece kulübü ve bar da bulunmaktadır. Ayrıca Mercure Hotel Bursa bünyesinde toplantı ve davet düzenlemek isteyen kişiler için oldukça geniş ve ferah salonlar da ziyaretçilerin talepleri değerlendirilerek hazırlanmaktadır.

Mercure Hotel Bursa

Mercure Hotel Bursa ve Hizmetleri

Gelen ziyaretçilerin görüşleri değerlendirildiğinde otelin sağladığı hizmetler beğenilmektedir. Otelde farklı organizasyon imkanlarının bulunması, deneyimli bir ekip tarafından hizmet sağlanması, boş zamanlar dışında yapılabilecek etkinliklerin çeşitli olması ve müşterilere güler yüzlü bir hizmet sunulması gibi özellikler göz önüne alındığında da otelin sağladığı hizmetler genel beklentinin üzerine çıkıldığı görülmektedir.

Mercure Hotel Bursa - termal havuz

Bunun yanı sıra otelin Bursa Yenişehir Havalimanı’na yakın olması, İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanlarına oldukça yakındır. Ayrıca Bursa’nın tarihi ve kültürel olarak önemli bir şehir olma özelliği dikkate alındığında otelin kaliteli bir hizmet sağlaması ziyaretçi sayısının fazla olmasına katkıda bulunduğu göstermektedir.

Cevap bırakın