Obam Termal Resort & Spa

Obam Termal Resort & Spa muhteşem bir doğanın ortasında kuş sesleriyle uyanabileceğiniz bir konuma sahiptir. Otelle ilgili dikkat çeken ilk şey kızılçam ormanları ve yeşillikler içinde yer almasıdır. Eşsiz travertenler, yeşil ormanlar ve Simav gölü manzarası misafirler tarafından çok beğenilmiştir. Şehir merkezine çok yakın olmayan bu otel, özellikle doğal yaşamın tam kalbinde ve doğal güzelliklerle dolu olması nedeni ile tercih edilebilir.

Obam Termal Resort & Spa

Obam Termal Resort & Spa Tatil Yapmak için İdeal Bir Otel

İş hayatından ve gündelik sıkıntılardan çok bunaldıysanız bu otel dinlenmek için ideal bir yerdir. Doğanın ortasında hoş ve nezih bir otel arıyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz. Ayrıca termal suyu çok kaliteli ve şifalı bulunmaktadır. Sıcak havuzu ile Marmara’nın en iyi termal otellerinden olarak belirtilmektedir. Termal suyu odalarda da kullanılabilmektedir. Kalanlar otelden temiz ve ferah odaları ve havuzlarıyla güzel bir işletme olarak bahsetmektedir. Kışın soğuk havada bile açık havuzuna girilebilmesi de ayrıca beğenilmiştir. Sessiz, sakin ve şehir hayatından uzak bir kaplıca tatili yapmak isteyenler için Obam Termal Resort & Spa tam yerinde bir tercih olacaktır.

Obam Termal Resort & Spa - havuz

Yeni ve Modern Bir Tesis

Obam Termal Resort & Spa oldukça yeni bir tesistir. Gelenler mimarisinden ve dekorundan da çok beğenerek bahsetmektedir. Odaların temizliği, genişliği ve rahatlığı da beğenilmektedir. Ailece ya da kalabalık bir şekilde tatil yapmak isteyenler için oldukça uygun bir oteldir. Yeni ve modern odalarda muhteşem dağ manzarası eşliğinde bir tatil isteyenler için Obam Termal Resort & Spa güzel bir tercih olacaktır. Personelin ilgisi, güler yüzlü olması ve verilen hizmet kalitesi de misafirler tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu otelde tatil yapanlar şifalı termal suyunun da etkisiyle oldukça dinlenmiş ve ferahlamış bir şekilde evine dönebilir.

Cevap bırakın