Sultaniye Kaplıcaları ve Sağlığa Faydaları

 Sultaniye Kaplıcaları

Tatil keyfini erken rezervasyon imkanı ile en güzel kaplıcalarda geçirmez ve hastalıklarına şifa bulmak isteyenler için en çok tercih edilen kaplıcalar arasında Sultaniye kaplıcaları yer alıyor. Kaplıca, romatizma, kadın hastalıkları, cilt hastalıkları ve daha birçok hastalığı tedavi edici özelliği sayesinde en sık ziyaret edilen kaplıcalar arasında yer alıyor. Eşsiz doğa manzarası ile en güzel yerde tatil keyfini yaşamak isteyenlere sorunsuz hizmet veren kaplıca, Köyceğiz, Dalyan gibi bölgelere yakın olduğundan dolayı günübirlik gidilip gelinen yerler arasında yer alıyor. Ayrıca yörece bulunan tekne turları da kaplıcalara uğradığından dolayı kaplıcaya gitmek için, özel araç veya tekne turunu tercih edebilirsiniz.

Sultaniye Kaplıcaları ve Sağlığa Faydaları - yerleşim alanı

Kiralık Oda Hizmeti

Kaplıcaların keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için en kaliteli odalar hizmete sunuluyor. Sultaniye kaplıcaları kiralık oda hizmeti sayesinde artık gittiğiniz yerde en konforlu odalarda kalacaksınız. Sıcak soğuk içecek seçenekleri sayesinde susuzluğunuzu gidereceksiniz. Uygun fiyatlarla kiraya sunulan bu odalar sayesinde fazla masraf yapmadan kaplıcalarda dinlenebilecek ve hastalığınızı tedavi bulabileceksiniz. Ayrıca odalar geniş olduğundan dolayı kaplıcalara ister ailenizle ister tek başınıza nasıl giderseniz gidin odalarda rahat bir şekilde kalacaksınız.

Sultaniye Kaplıcaları ve Sağlığa Faydaları - kırışıklık karşıtı çamur banyosu

Günün 24 Saati Hizmet

Türkiye’nin en geniş ve büyük kaplıcaları arasında yer alan Sultaniye kaplıcaları, misafirlerini özel olarak karşıladığı için 7/24 hizmet sunuyor. Eşsiz ormanlıklar arasında kalan kaplıca, kafa dinlemek isteyenler için en ideal kaplıcalar arasında yer alıyor. Ayrıca kaplıcalara düzenlenen turlar sayesinde bu kaplıcalara en kısa sürede ulaşacaksınız. Eski zamanlardan beridir var olan ve gün geçtikçe tedavi etme özelliğini artıran bu kaplıcalar, rehabilite edici özelliği sayesinde sıkça ziyaret edilmektedir. Üstelik erken rezervasyon imkânı sayesinde kendinize uygun istediğiniz odayı ayırt ederek tatil günü zor durumda kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Sultaniye Kaplıcaları ve Sağlığa Faydaları - sultaniye kaplıcaları termal havuzu

Cevap bırakın