Tasigo Termal Hotels

Tasigo Termal Hotels, Eskişehir’in en güzel yerlerinden olan sessiz, sakin ve dinlendirici Bademlik bölgesinde şehre tepeden bakan bir mevkide yer almaktadır. Gerek Bademlik bölgesinin dinlendirici ve huzurlu havası ve gerekse şehre yakın olması nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Modern ve ferahlık veren mimarisi de çok beğenilmektedir. Otelde kalan misafirlerin hemen hepsi tekrar gitmek istemekte ve otelden “tadı damağımızda kaldı” diye bahsetmektedir. Çok güzel bir şehir olan Eskişehir’i gezmek ve şifalı bir tatil yapmak isteyenler için Tasigo Termal Hotels ideal bir seçimdir.

Tasigo Termal Hotels

Tasigo Termal Hotels ile Huzur ve Kalite Bir Arada

Otelin mimarisi incelikle düzenlenmiştir. Arka tarafa bakan odalar ağaç ve doğa manzaralı, ön tarafa bakanlar ise Eskişehir manzaralıdır. Ziyaretçiler odaların konforu, düzenlenmesi ve donanımından övgüyle söz etmektedir. Eskişehir’in ayaklarınızın altındaki manzarası gelenlerin en çok etkilendiği noktalardan biridir. Odalar ise tek kelimeyle mükemmel olarak değerlendirilmiştir. Temizlik ve kalite açısından Tasigo Otel’de kalan herkes çok beğenerek ayrılmış ve unutulmaz bir tatil yapmıştır. Bütün bu özellikler spa ve termal havuz hizmeti, çok beğenilen açık havuzu ve yeşillikler içindeki şezlonglarıyla da birleşince otel kalan herkesten tam not almıştır.

Tasigo Termal Hotels - termal havuz

Eskişehir’de Bir Cennet

Ziyaretçiler oteli “cennet gibi” diyerek tarif etmiştir. Yemekler ve kahvaltısı da çok beğenilmiştir. Hem çeşitlilik ve hem de lezzet açısından yemek hizmeti de eksiksiz bulunmuştur. Havuzların geniş ve kullanışlı olması ve çocuklar için yapılanların da genişliği gelenler tarafından takdir toplamıştır. Tasigo Otel’de kalan misafirler restoranın manzarasından da çok etkilenmiştir. Hizmet kalitesi ve personelin ilgisi de kusursuz bulunmaktadır. Otelden çıkar çıkmaz bir kaç adımda Eskişehir’i gezebileceğiniz için otel Eskişehir’in en mükemmel yerlerinden biri olarak anılır. Eskişehir’de dinlendirici, sorunsuz ve huzurlu bir tatil yapmak isterseniz Tasigo Termal Hotels en iyi adreslerden biridir.

Cevap bırakın