Uğurlu Kaplıcaları ve Sağlık Açısından Faydaları

Uğurlu Kaplıcaları

Gaziantep bölgesinde yer alan Uğurlu kaplıcaları hizmet içeriği ile kişiye sağlıklı bir kaplıca dönemi yaşatır. Kaplıca doğa il iç içedir. Doğa severler için de ideal bir seçim olacaktır. Özellikle de hastalıkların tedavi edilme aşamasında da oldukça başarılı oranlara sahiptir. Suyun sıcaklık oranı ise 35 derecededir. Uğurlu kaplıcaları odaları ve hizmet içerikleri de profesyonel kategori de yer alıyor. Odaları temiz ve bakımlıdır. Ayrıca oda içlerinde de kaplıca suyu bulunuyor. Tercih ettiğiniz zaman kullanım sağlayabilirsiniz.

  • Uğurlu Kaplıcaları ve Sağlık Açısından Faydaları - spa

Kaplıca suyunun yararları aşağıdaki gibidir.

  • Romatizmalı hastalıkların tedavi edilmesinde oldukça başarılıdır.
  • Kronik bel ağrısında etkilidir.
  • Eklem rahatsızlığı olan kişiler destek alabilir.
  • Yumuşak doku hastalıkları için kaplıcadan yararlanılabilir.
  • Ortopedik rahatsızlık olanlar da yararlanabilir.

Uğurlu Kaplıcaları ve Sağlık Açısından Faydaları - termal havuz

Sunulan Hizmetler Nelerdir

Uğurlu kaplıcaları içerisinde masaj hizmeti de bulunuyor. Farklı ve kaliteli masaj çeşitlerinden sizde yararlanabilir ve kaliteli bir kaplıca dönemi yaşayabilirsiniz. Termal havuzları da hijyenik olarak size sunuluyor. Temiz ve bakımlı olması sayesinde aktif olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Kaplıca suyundan yararlanmak istediğinizde mutlaka aç karın olmaya özen gösterin. Günlük iki seans uygulamaya özen gösterin. Kaplıca suyundan çıktığınız zaman ise üşümemeye özen gösterin. Kaplıcadan çıktıktan sonra belirli bir süre dinlenmenizde gerekiyor. Kaplıcadan çıktıktan sonra baş dönmesi ve halsizlik görülebiliyor. Bu gibi durumlar geçicidir ve dinlendiğinizde düzelir.

Sizde kaplıcalardan hizmet alarak sorunsuz bir şekilde tedavi olabilirsiniz. Kaplıca tedavileri uzman hekimler tarafından da öneriliyor. Ayrıca SGK kapsamı içerisinde de anlaşmalı kaplıcalar bulunuyor. Hastalığınıza göre kaplıca seçimi de yapabilirsiniz. Herhangi bir şey ödemeden kaplıcalardan tedavi hizmeti alabilirsiniz. Tedavinin kaliteli olabilmesi için düzenli bir şekilde hizmet almaya özen gösterin. Bu sayede sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

 

 Uğurlu Kaplıcaları ve Sağlık Açısından Faydaları - aquapark

Cevap bırakın