Ayapam Hotel

Ayapam Hotel, Pamukkale’de travertenlerin hemen alt bölgesine kurulmuş olan bir kaplıca otelidir. Otel ilk defa 2011 yılınca misafirlerinin hizmetine açılmıştır. Otelin kuruluş amacı misafirlerine hem turistik hem de kaplıcaları sayesinde sağlıklı bir tatil süreci yaşatmaktır. Travertenlerin alt bölgesine kurulduğu için otelin panaromik bir manzarası bulunmaktadır. Ayapam Hotel 16 standart oda, bir adet aile odası ve üç adet triple ile toplamda 20 adet oda kapasitesine sahiptir. Geniş ve eşsiz manzara sahip odalarda tatil yaparken manzaranın tadını günün her saatinde değerlendirebilirsiniz.

Ayapam Hotel

Ayapam Hotel Konumu

Ayapam Hotel konumu itibari ile Pamukkale travertenlerine, havalimanına, Hierapolis antik kentine, Karahayıt, Laodikya, Afrodisyas ve Efes Antik Kentine çok yakın mesafededir. Otelin konumu saymış olduğumuz merkezlerin çoğuna yürüyüş mesafesindedir. Otelin travertenlere yürüyüş mesafesinde olması nedeniyle özellikle turistik gezi için gelenlerin büyük ilgisini çekmektedir. Ulaşımı kolay ve keyifli bir konumunun olması otelin misafirleri tarafından sık tercih edilmesinin nedenleri arasındadır.

Ayapam Hotel - termal banyo

Ayapam Hotel’in Misafirlerine Sunmuş Olduğu Hizmetler

Ayapam Hotel’in misafirlerine sunmuş olduğu en büyük hizmet sağlıklı kaplıca ve spa merkezidir. Özellikle sağlık sorunu yaşayan misafirler otelin bu hizmetinden çok memnun kalmıştır. Kaplıca hizmetinin yanında özellikle çocuklu aileler için otelin her yerinde ücretsiz wifi hizmeti bulunmaktadır. Otelin taze ürünlerden hazırlanmış olan kahvaltı ve yemeklerini yerken kendinizi adeta bir gurme gibi hissedeceksiniz. Ayrıca otelin otopark, spa, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, jakuzi ve hamamları mevcuttur. Tatilinizi yaparken dilerseniz yamaç paraşütü, sıcak hava balonu ve dağ yürüyüşü gibi aktivitelerinden de yararlanabilirsiniz. Özellikle sıcak hava balonunun sizlere sunmuş olduğu Pamukkale travertenlerinin eşsiz manzarasında büyülenebilirsiniz. Otel içerisinde, toplantı salonu ve düğün salonu da mevcuttur.

Cevap bırakın