Gönlüferah Thermal & Spa Hotel

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel Bursa merkeze oldukça yakın olan bir konumda 1890 yılından beri hizmet vermektedir. Eğer deneyimli, seçkin ve nezih bir otelde kalmak ve hem dinlemek hem de çeşitli aktivitelere katılmak isterseniz Gönlüferah Thermal & Spa Hotel iyi bir tercihtir. Her çeşit ihtiyaca yönelik hizmet sunulmaktadır. Yeşillikler içerisindeki konumu ve otoparkı gelenleri memnun etmektedir. Ayrıca otelde kalan çoğu kişi temizlik ve hizmet kalitesinden memnun kalmıştır. Çalışanlar ve işletme bir aile gibi kurumsallaşmış ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel ile Ova Manzarası Eşliğinde Tatil Keyfi

Uzun yıllardır hizmet veren otel 2015 yılında bir yenilenmeden geçmiştir. Bu yenilenme sonrasında otelde kalmak hem keyfili hem çok daha konforlu hale gelmiştir. Servis hızı kalan çoğu kişi tarafından kusursuz olarak değerlendirilmiştir. Otelin genel olarak manzarası mükemmeldir. Fitness salonunun manzarası da ayrıca beğenilmektedir. Oteldeki spa ve sağlık hizmetleri tam donanımlı bir ekip tarafından verilmektedir. Gönlüferah Thermal & Spa Hotel kafa dinlemek ve rahatlamak için güzel bir seçimdir.

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel - hamam

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel Hizmetleri

Gönlüferah Thermal & Spa Hotel beş farklı oda seçimiyle farklı ihtiyaçlara yanıt vermektedir. Restoran ve bar seçenekleri de çok fazladır. Otelde bulunan Creme de Cafe de yaz akşamları için tercih edilen seçkin bir kafedir. Spa ve termal seçenekleri ile Gönülferah’ta yapacağınız tatilden tam anlamıyla huzur bulmuş bir şekilde dönebilirsiniz. Sağlık hizmetleri konusunda uzman bir ekibe sahip olan otelin masaj hizmetleri de Uzakdoğulu bir ekip tarafından verilmektedir. Aile hamamının sürekli açık olması da gelenleri rahatlatmak için güzel bir fırsattır. Masaj çeşitleri çok fazladır. Hem Türk hem de dünya mutfaklarından geniş seçenekler sunan otel bu konuda da misafirlerine hem çok çeşitli hem de çok kaliteli yiyecekler sunar.

Cevap bırakın